Ak dostanete chuť na niečo výnimočné

Len si to predstavte. Prídete domov po náročnom dni, uvaríte si kávu alebo čaj a zarobíte si kúpeľné oblátky. Jedinú starosť, ktorú v tej chvíli máte, je zvoliť si krém, na ktorom si chcete pochutnať.  Sortiment poděbradských kúpeľných oblátok s krémom  je skutočne široký.

322Ak preferujete ovocný variant, máte na výber pestrú škálu krémových druhov oblátok - ananásové, banánové, citrónové, ale aj brusnicové, hruškové, jahodové alebo na vianočné obdobie jablkové so škoricou.

Delikátna chuť poděbradských oblátok vychádza z poctivých a kvalitných ingrediencií, na výbere ktorých si dávame fakt záležať. Preto môžete očakávať  len top surovín y – s margarínom alebo vanilinom sa tu nestretnete.

Vyskúšajte naše kúpeľné oblátky plnené krémom a zaraďte sa medzi spokojných zákazníkov, ktorí na tieto oblátky z Poděbrad nedajú dopustiť.

Každú várku pripravujeme s láskou a túžbou potešiť vás, zákazníkov. Ak raz ochutnáte , podľahnete. Máme pre vás dezert, na ktorom si pochutnáte - kúpeľné oblátky z Poděbrad plnené krémom.

Ak dostanete chuť na niečo výnimočné ponúkame prémiové kúpeľné oblátky s príchuťou laskonka, slaný karamel, vaječný likér, chilli, stracciatella alebo mäta v čokoláde. Dostupné sú ale aj také príchute ako pivo v čokoláde alebo rum.  

Naše kúpeľné oblátky sú vždy čerstvé - v noci pečieme, ráno dodávame. Preto vás ohromí ich chrumkavosť a lahodná aróma, ktorá prevonia celú miestnosť.  

Vyskúšajte naše kúpeľné oblátky plnené krémom a zaraďte sa medzi spokojných zákazníkov, ktorí na tieto oblátky z Poděbrad nedajú dopustiť.