IS OVOCOM SÚ CHUTNÉ

IS OVOCOM SÚ CHUTNÉ

Nestačia sladké, čokoládové, vanilkové a lieskové orechy? Ste nároční a chcete si vybrať z ovocných chutí našich   kúpeľných oblátok v Poděbradoch   ? Alebo potrebujete vybrať darček pre niekoho, kto si nemôže dovoliť ovocie? Naše ovocné  kúpeľné oblátky Poděbrady  sa  vám teda určite budú páčiť.


 Kúpeľné oblátky Apple so škoricouOblátky s  príchuťou jablka a škorice  pripomínajú posedenie s babičkou v záhrade, ktorá upiekla jablkový koláč a podávala ho k čaju.

Kúpeľné oblátky oranžovéNebo  oranžová  ,  křupavá oplatka s chutí čerstvě vymačkaných pomerančů. Kombinace sladké a ovocné chuti zanechá nezapomenutelný zážitek.

Maliny v čokoládě Kúpeľné oblátky Maliny v čokoláde jsou pochoutkou. Čokoládová chuť v kombinaci s malinovým extraktem vás na chvíli přenese do mraků a zažijete vnitřní potěšení, které budete chtít opakovat.

Ananásové kúpeľné oblátky

 

 

 

Ananas  přináší exotický zážitek a pocit, že jste na dovolené někde u moře. Kolem vás moře, písečné pláže, čas na dovolenou.

 

Banánové kúpeľné oblátkyBanány  připomínají banánový koktejl s vanilkou a mlékem, jsou jemné, vyvážené chuti a mohou dráždit smysly.

 

 

 

 

Citrónové kúpeľné oblátky

Brusnicové kúpeľné oblátky

Kúpeľné oblátky Čerešne

Hruškové kúpeľné oblátky

 jsou směsí úžasných chutí, pro ty, kteří mají rádi jemnou sladkokyselou chuť ovocného nebo hruškového džusu, najdou zájem naše oplatky.

Jahodové kúpeľné oblátkyJahody   chutia ako jahody, ktoré ste práve vybrali zo záhrady. Máme tiež kúpeľné oblátky pre diabetikov.

Kokosové kúpeľné oblátkyKokosové orechy   vás vezmú medzi kokosové palmy, za zvuku hudby sú plné energie.

 

 

Kúpeľné oblátky Slivka so škoricouSlivky   evokujú zážitok, ktorý máte, keď jete slivkový kompót alebo   slivkový koláč.

Ďalšou pochúťkou sú kúpeľné   oblátky z   trojuholníka  

 

 

Čerešne v čokoláde   . Tmavá oblátka s tmavo krémovou a čerešňovou príchuťou v čokoláde. Zmes nádherných chutí, ktoré sa vám rozplynú na jazyku.Kúpeľné trojuholníky Čerešne v čokoláde

Kúpeľné oblátky ČerešneNaše oblátky sú zárukou kvality a čerstvosti.