Máte chuť na niečo špeciálne a tradičné maškrty vás už omrzeli?

Zmlsnite si na lahodných kúpeľných oblátkach z Poděbrad, vyrobených z tých najkvalitnejších surovín.

Naše  kúpeľné oblátky  vychádzajú z tradičnej receptúry, ktorá sa odovzdáva z generácie na generáciu pekárov, a preto sa nemusíte obávať žiadnych lacných náhradiek a „éčok”. Ingrediencie na prípravu oblátok sú skutočne kvalitné -  vanilka, oriešky, škorica .

 Či už sa rozhodnete pre tradičné placky alebo unikátne trojhránky, nikdy s nimi neurobíte chybu. Ide o dezert vhodný k popoludňajšej kávičke, posedeniu s priateľmi, ale môžete si s nimi aj takzvane obaliť nervy, keď máte veľa starostí.

Tajomstvo výbornej chuti  kúpeľných oblátkov spočíva aj v rýchlosti, v ktorej sa dostanú na váš stôl –  večer upečieme, ráno rozvážame .

Okrem celosvetovo známej receptúry si môžete pochutnať aj na delikátnych oblátkach plnených krémom - ovocným, kakaovým, čokoládovým, kokosovým, ale pre skutočných gurmánov sú k dispozícii aj príchute chilli, nugát, pivo v čokoláde müsli alebo rum.

Mysleli sme však aj na celiakov, a preto v ponuke máme aj chuťovo vynikajúce bezlepkové oblátky - nespoznáte rozdiel od originálu

Už keď balenie s oblátkami rozbalíte, začnú sa vám zbiehať sliny, pretože pravá chuť vanilky ochromí vaše zmysly.  A keď ich ochutnáte, budete si myslieť, že  jete dezert pripravený pre antických bohov . Vždy čerstvé a chrumkavé - také sú kúpeľné oblátky z Poděbrad. Poděbradské kúpeľné oblátky sú aj výborným darčekom pre vašich blízkych. Či už sa rozhodnete pre tradičné placky alebo unikátne trojhránky, nikdy s nimi neurobíte chybu. Ide o dezert vhodný k popoludňajšej kávičke, posedeniu s priateľmi, ale môžete si s nimi aj takzvane obaliť nervy, keď máte veľa starostí.

Mysleli sme však aj na celiakov, a preto v ponuke máme aj chuťovo vynikajúce bezlepkové oblátky - nespoznáte rozdiel od originálu.

Kúpeľné oblátky - Tradičné (Príchuť Tradičné BEZ KRABIČKY)

Luxusné tradičné kúpeľné oblátky. Historicky tradičnou receptúrou pôvodné kúpeľné oblátky spekané, v trojkombinácii, sypané cukrom so škoricou + lieskovými orieškami + vanilkou...

od €1,22

 

Kúpeľné oblátky - Tradičné

Kúpeľné oblátky - Tradičné

Luxusné tradičné kúpeľné oblátky. Historicky tradičnou receptúrou pôvodné kúpeľné oblátky spekané, v trojkombinácii, sypané cukrom so škoricou + lieskovými orieškami + vanilkou.

od  1,90 €
 
 
 

Kúpeľné oblátky - Tradičné (Príchuť Tradičné BEZ KRABIČKY)

Luxusné tradičné kúpeľné vafle. Historicky tradovaná receptúra ​​originálnych kúpeľných oblátok spekaných, v trojkombinácii, posypaných cukrom so škoricou + lieskové oriešky...

od 1,22  €