Oslaďte si život s kúpeľnými oblátkami DIA so stéviou

Nie každý si bohužiaľ môže pochutnať na tradičných kúpeľných oblátkach sladených cukrom. Diabetici sa musia veľmi strážiť a kontrolovať zloženie jednotlivých výrobkov, aby si neprivodili závažné zdravotné komplikácie.

Pritom niektorí by si tak radi vychutnávali sladké dobroty. My ale na osoby so zvýšenou hladinou cukru v krvi myslíme, a tak sme do ponuky zaradili kúpeľné oblátky DIA so stéviou.

Zahryznite sa do chrumkavých kúpeľných oblátok z Poděbrad, ktorých chuť vás ohromí. Aj keď sú oblátky sladené rastlinou stévií, je zachovaná tradičná receptúra prípravy. Môžete sa tak spoľahnúť na cukrársky skvost, ktorý tvoria len tie najkvalitnejšie suroviny – maslo namiesto margarínu, vanilka, nie vanilín.

Rozdiel oproti štandardným oblátkam je skutočne len v sladení. Chrumkavosť, čerstvosť i aróma boli zachované. Aj diabetici môžu vďaka týmto špeciálnym oblátkam zažívať radosť z konzumácie poděbradských kúpeľných oblátok.

Ak sa rozhodnete ochutnať kúpeľné oblátky DIA sladené stéviou, budete si môcť vybrať z celkom troch príchutí – nugát, oriešok, kakao. Všetky príchute sú veľmi delikátne a sú vyrobené z prémiových a vysoko kvalitných surovín.

Tajomstvom ich božskej chuti je aj vášeň, s akou sa pekári do svojej práce púšťajú. V noci pre vás kúpeľné oblátky upečú, takže ich hneď ďalší deň môžete mať na stole. Tým je zaručená charakteristická čerstvosť a chrumkavosť. Po ochutnaní týchto kúpeľných oblátok z Poděbrad budete ľutovať, že ste si neobjednali viac.

https://www.oblatkypodebrady.sk