So stéviou veľká výhoda

Sladkosti po ktorých sa netlstne.

Poznáte prírodné sladidlo, stéviu? Je viac sladká ako cukor, a pritom po ňu nepriberiete ani deko. Výrobky s prísadou stévie radíme do skupiny zdravého maškrtenia alebo light výrobkov.

Má medové lístky, nespôsobuje žiadne zdravotné komplikácie a má dobrý vplyv na metabolizmus a zažívanie. Používa sa dnes už po celom svete, aj keď na začiatku objavenia bola v niektorých krajinách zakázaná a špecialisti najskôr potrebovali preskúmať jej účinky.

Dnes sa používa ako prírodné sladidlo do cukroviniek , nápojov, likérov , oblátok , trubičiek , sladkých jedál, žuvačiek. Nie je ťažké si ju vypestovať doma. Ako ďalšiu zaujímavosť slúži zistenie, že je stévia antibakteriálna, takže chráni zuby a ústnu dutinu. 

stévia-74187_1920

Je vhodná aj pre diabetikov.

Ľahké trubičky po ktorých nepriberiete a zároveň nenarušíte hladinu cukru, kto by ich nechcel, však?

Dnešná doba ide dopredu a hľadíme na zdravú životosprávu a zdravé maškrtenie .

Máte v rodine nejakého diabetika alebo niekoho, kto musí dodržiavať bezlepkovú diétu ?

Darujte darček DIA oblátky alebo bezlepkové oblátky  na ktoré sa nemusia len pozerať. Doprajte mu chuťový zážitok plný nádherných kombinácií, kedy ucítia stéviu a kakao, alebo stéviu s orieškami. Je krásne, ako rastlina z pralesa s bielymi kvietkami dokáže urobiť radosť a zároveň osladiť ľuďom život, aj keď cukor nesmie.

Naše výrobky v noci upečieme a druhý deň čerstvé odosielame k vám domov. Doprajte sebe alebo svojim blízkym luxusný zážitok v podobe našich oblátkov, trubičiek, trojhránkov, likérov alebo iných delikates.

Výber je veľký, dokážeme uspokojiť chute aj tých najnáročnejších klientov. Naša značka = záruka kvality a záruka výbornej chute.

Dalo by sa povedať, že je maškrtenie so stéviou zdraviu prospešné, pretože pomáha aj pri procese hojenia akýchkoľvek rán a kožných problémov.

Vanilka, cukor, škorica najobľúbenejšie kombinácie

 

Vanilka, cukor, škorica najobľúbenejšia kombinácia pre kúpeľné trojhránky, oblátky alebo trubičky z Poděbrad Odolať kombináciu vanilky, cukru a škorice napríklad s kúpeľnými trtojhránkami nie je vôbec jednoduché. Line sa nenápadne priestorom a je zohraná svoju dokonalú trojkombináciu. Vyvoláva túžbu ochutnať kúpeľné trojhránky, neprestať a pokračovať. Je ako sladkosť pohladenia, závan šťastia, prísľub