Tortové oblátky Poděbrady

Výhodou týchto tortových oblátok z Poděbrad je ich jednoduché zloženie, vďaka čomu sa rozširuje okruh konzumentov, ktorí si na nich môžu pochutnať. Oblátky sú vhodné aj pre diabetikov, takže pokiaľ na to príde, môžete im vami vytvorenú tortu bez obáv ponúknuť.

Čaká vás oslava v spoločnosti rodinného kruhu alebo priateľov a chceli by ste na pohostenie pripraviť nejaký lahodný dezert?

Už nemusíte ďalej hľadať inšpiráciu.Tortové oblátky z Poděbrad sa hodia ku všetkým trom situáciám.Vašou úlohou je len z nich vytvoriť nepečenú tortu – čo s naším výrobkom nebude vôbec ťažké.Tak s chuťou do toho!

Výhodou týchto tortových oblátok z Poděbrad je ich jednoduché zloženie, vďaka čomu sa rozširuje okruh konzumentov, ktorí si na nich môžu pochutnať.

Oblátky sú vhodné aj pre diabetikov, takže pokiaľ na to príde, môžete im vami vytvorenú tortu bez obáv ponúknuť.Rovnako sú tieto oblátky vhodné aj pre malé deti.Jednoduchosť zloženia sa snúbi s kvalitnými ingredienciami, z ktorých

 

Vytvorte si vlastný cukrársky skvost s našimi tortovými oblátkamisú tieto oblátky vyrobené.

 

Možno si budete myslieť, že príprava torty z týchto poděbradských oblátok je náročná, ale nie je to tak.Okrem jednoduchej prípravy vás ale predovšetkým ohromí chuť výslednej torty.Aj keď sa jedná o oblátky určené na ďalšie spracovanie, dávame si na ich príprave skutočne záležať.

Okrem kvalitných surovín si zakladáme aj na čerstvosti – v noci pečieme, ráno rozvážame.Môžete si byť istí, že vám doručíme prémiové oblátky, ktoré sa vo vašej torte určite nestratia.

Dortové oplatky oplatky poděbrady

Tortové oblátky - světlé 18ks
TIP
 

Klasické "prázdne" tortové oblátky určené na ďalšie spracovanie. Svetlé 18 - 20 kusov vákuovo balených.  (20ks vo svetlom prevedení alebo 18ks v tmavom kakaovom prevedení)...