Vanilka, cukor, škorica najobľúbenejšie kombinácie pre kúpeľné trojhránky , oblátky alebo trubičky z Poděbrad

Kúpeľné trojhránkyz PoděbradOdolať kombináciu vanilky, cukru a škorice  napríklad s kúpeľnými trtojhránkami nie je vôbec jednoduché. Line sa nenápadne priestorom a je zohraná svoju dokonalú trojkombináciu.

Vyvoláva túžbu ochutnať kúpeľné trojhránky , neprestať a pokračovať. Je ako sladkosť pohladenia, závan šťastia, prísľub splnených prianí, pre niekoho závan diaľok alebo spomienka na detstvo.

Najlepšie je zavrieť oči, na nič nečakať a vložiť do úst. Potom už si stačí len vychutnať náplň, chrumknutie čerstvej trubičky, ktorá nesklame a poteší, je prísľubom kvality.

Kombinácia vanilky, cukru a škorice vás prenesie do stavu beztiaže. Je to závislosť, ktorá narastá s každým sústom a okamihom.

Jemnosť, sladkosť a voňavé korenie. Ako sa hovorí, krásu nájdeš v jednoduchosti.

Príjemná vôňa a sladkastá chuť vyvoláva pocit, že chcete ešte a pri jednej trubičke nezostane. Vzácna receptúra ​​kúpeľných Poděbradských oblátok a do bodky prevedený nápad, čerstvosť, nezabudnuteľná kombinácia troch zohraných vôní vyvoláva túžbu po chuti, na ktorú sa tešíte každý deň.

Vedeli ste, že vanilka sa pestuje v tropických miestach a patrí k orchideám? Vanilovníkovi sa darí v oblastiach tropických pralesov, pestuje sa aj na plantážach.

K nám, do Európy, sa vanilka dostala vďaka cestovateľom a moreplavcom okolo 16. storočia.

Po významnom objave a zistení, že sa dá vanilka pestovať vďaka umelému opeľovaniu, sa začala šíriť a pestovať po celom svete.

Kúpeľné trubičky PoděbradVanilka nádherne vonia, hodí sa do horických trubičiek , pečiva, cukroví, trubičiek a oplátkov. Vanilku a jej chuť aj vôňu miluje väčšina ľudí.


Škorica je tropická kôra škoricovníka, má sladkastú vôňu a špecifickú chuť, dobre si rozumie so sladkými nápojmi, múčnikom, oblátkami, čokoládou, vanilkou.

Predstavte si, že škoricu používali už za starých čias v Egypte. Opäť sa toto korenie nám dostalo lodnou dopravou a obchodníkmi.

V škoricu cítite nádych tropických plodov.

Vďaka vanilke a škorici, v kombinácii s cukrom majú naše kúpeľné trojhránky , oblátky alebo trubičky z Poděbrad nezameniteľnú chuť, ktorej nejde odolať.