Výhody bezlepkových oblátkov?

  • Pri bezlepkových oblátkoch znížite váhu, pretože nebudete mať taký príjem sacharidov
  • Nebudete sa trápiť nadúvaním alebo bolesti žalúdka a črevnými požiť.
  • Budete mať viac energie a viete toho počas dňa stihnete urobiť

 

S našimi oblátkami sa nudiť nebudete.

Život bez lepku nie je jednoduchý, ale pokiaľ sa mu prispôsobíte a vynecháte veci bez pšeničnej múky a obilnín, dá sa na diétu zvyknúť. Keď sú črevá a žalúdok citlivé na lepok, nie je to žiadna sranda, vzniká celiakia, dnes jej trpí veľa ľudí.


Aj my myslíme na všetkých chorých, ktorí si chcú pochutnať na našich výrobkoch a milujem chuť kúpeľných trubičiek alebo oblátkov. Naše výrobky sú nielen zárukou kvality, ale hlavne nám môžete veriť, že múku do bezlepkových potravín nedávame.Bez lepku oblátky podobrady

Máme bezlepkové kúpeľné oblátky Poděbrady čokoládové, jahodové, nugátové, orieškové a vanilkové. Je naozaj z čoho vybrať.

Aké múky sú bezlepkové?

Bezlepkové múky sa používajú bežne na pečenie chleba, pečiva alebo sladkých sušienok, oblátkov, dávajú sa do omáčok, polievok a používajú sa v teplej i studenej kuchyni.

Medzi bezlepkové múky patrí napríklad sójová, pestrecová, hrachová, ovsená, ryžová, šošovicová, kokosová, pohánková, konopná, cícerová, amarantová, jáhelná, sezamová, banánová, pohánková, tekvicová, teffová, mandľová,.


U nás nájdete denne čerstvé oblátky aj trojhránky rôznych chutí, DIA výrobky pre cukrovkárov, tiež výrobky cereálne a bezlepkové. Vychádzame v ústrety všetkým, ktorí milujú sladké a nechcú sa vzdať cukru, ktorí hľadia na svoje zdravie a žijú zdravý životný štýl.

Upečieme v noci a odosielame ráno, takže viete, že tovar dostanete od nás vždy čerstvý a chrumkavý.