Horické trubičky

Horické trubičky  – preverené generáciami labužníkov kombinujú tie najlepšie príchute.

Medzi najobľúbenejšie patrí kakao, čokoláda, vanilka, škorica. Horické trubičky  patria ako na sviatočný stôl tak aj len tak na pohodové stretnutie pri kávičke alebo čajíku.

Starostlivá ručná práca  je odjakživa neoddeliteľnou súčasťou výroby horických trubičiek. Trubičky sa totiž musia stáčať ručne na horúcej platni – strojová výroba nie je prípustná. Stáčanie oblátok do trubičky tak vyžaduje skutočnú zručnosť.

U nás nejdete  Hořické trubičky  v rôznom balení ako na sladký večierok tak na veľkú sladkú párty.

Prajeme  nevšedný sladký zážitok  s overenou klasikou. Horické trubičky sladké pokušenie na ktoré sa môžete spoľahnúť

Jemnosť, sladkosť a voňavé korenie. Horické trubičky sypané cukrom, škoricou a vanilkou  Ako sa hovorí, krásu nájdeš v jednoduchosti. Príjemná vôňa a sladkastá chuť vyvoláva pocit, že chcete ešte a pri jednej trubičke nezostane. Vzácna receptúra ​​a do bodky prevedený nápad, čerstvosť, nezabudnuteľná kombinácia troch zohraných vôní vyvoláva túžbu po chuti, na ktorú sa tešíte každý deň.

Pravé Horické trubičky. Sú stočené z dvoch oblátok, premazané rozpusteným maslom a včelím medom, sypaná zmesou cukru, kakaa, škorice a orieškov. Horické trubičky sypané cukrom, škoricou a vanilkou, ručne stáčané, balené v darčekovej krabičke.

RUČNÁ VÝROBA

Vôbec prvá horická trubička bola tá, ktorej dnes hovoríme sypaná. Je stočená z dvoch oblátok, premazaná rozpusteným maslom a včelím medom, sypaná zmesou cukru, kakaa, škorice a orieškov.

Starostlivá ručná práca je odjakživa neoddeliteľnou súčasťou výroby horických trubičiek. Trubičky sa totiž musia stáčať ručne na horúcej platni – strojová výroba nie je prípustná. Stáčanie oblátok do trubičky tak vyžaduje skutočnú zručnosť