Oblátky Poděbrady

Naše prvé kúpeľné oblátky, trojhránky z Poděbrad  sme ponúkli zákazníkom pred viac ako štyridsiatimi rokmi. V dnešnej dobe sme jediní, kto predávajú oblátky pod týmto názvom. Odkúpili sme celú pôvodnú licenciu a stali sa jedinými vlastníkmi firmy. Kúpeľné oblátky, trojhránky z Poděbrad  predávame celoročne, robíme veľkoobchod aj maloobchod. Dodávame aj jednotlivcom a do domácností.


Najviac sa u nás predávajú tradičné kúpeľné oblátky, trojhránky z Poděbrad  , podľa pôvodnej receptúry: Vyvážame aj do zahraničia. Každý rok máme nové príchute, teraz je v ponuke asi 42 príchutí. Väčšinou chutia ľuďom tie sladké, s tradičnou receptúrou.

Naše tradičné kúpeľné oblátky, podľa pôvodnej receptúry, nájdete pravú vanilku, škoricu, kúsky orieškov a kvalitnú múku, ktorú si nechávame robiť na zákazku. Tie isté oblátky, ktoré predávame, máme aj kusové, čerstvé, teplé . V ponuke máme nielen kúpeľné oblátky, ale aj originálne Hořické trubičky z Podkrkonošia, likér Kúpeľný švihák, Miletínske modlitbičky, trojhránky a ďalšie dobroty.


Na Hořických trubičkách spoznáte starostlivú ručnú prácu našich cukrárov, ktorí trubičky vyrábajú ručne na horúcej platni. Stáčanie oblátok do trubičky vyžaduje veľa zručnosti a práca s nimi nie je vôbec jednoduchá. Každá trubička je originál. Medzi najobľúbenejšie patrí kakao, vanilka, škorica, čokoláda.


Kúpeľné oblátky Poděbrady a iné dobroty dodávame vždy na váš stôl čerstvý a chrumkavý. Na kvalite a čerstvosti nám záleží. Pečieme v noci a druhý deň odosielame. Na výber máme oblátky tradičné, ale aj moderné, príchute sú rôzne.

Dokážeme uspokojiť chute aj tých najnáročnejších zákazníkov, máme aj oblátky Dia a oblátky bezlepkové.

Dovoľujeme si Vám ponúknuť koncový maloobchodný predaj s dodaním po celej republike za veľmi príjemnú cenu až k vám domov alebo predaj spojený s návštevou našej firemnej predajne. Špecializovaná predajňa v kúpeľnom meste Poděbrady, ponúka s mnohými príchuťami denne čerstvé kúpeľné oblátky či trojhránky. V ponuke má aj jedinečné oblátky Bohemia.

Súčasne už niekoľko rokov prevádzkujeme veľkoobchodný predaj za zvýhodnených podmienok predovšetkým pre špecializované predajne, kúpele, ZOO záhrady, stánkový predaj a ďalšie lokality.

Receptúrou pôvodnej tradičnej Kúpeľné oblátky z Poděbrad dodávame teraz celoročne aj mimo hlavnej kúpeľnej sezóny ako veľkoobchodne predajcom, tak aj maloobchodne do domácností.

Nájdete u nás tiež ˝pravé˝ Hořické trubičky skutočne z Horic v podkrkonoší a to hneď od niekoľkých výrobcov alebo Erbenovi / Miletínskej Modlitbičky, Štramberské uši, Lomnické sucháre, Podkrkonošskú medovinu, likér Kúpeľný Švihák i bylinný Likér Poděbra , Pardubický perník, tortové oblátky aj ďalšie krajové špeciality.

V ponuke máme aj upomienkové a darčekové predmety, ako sú magnetky zaujímavých miest, pohľadnice, turistické vizitky, perá, darčekové tašky, kalendáre, tričká s potlačou, hrnčeky, puzzle, vankúšiky, buttony a mnoho ďalších suvenírov. Väčšinu z nich sme schopní spracovať a vyrobiť aj s Vašimi motívmi či na prianie.